Sveiki visiems.
      Vakar vyko Pisi Linux kūrėjų komandos pasitarime buvo nuspręsta fiksuoti visus pakeitimus bei paketų klaidų taisymus git saugykloje tam, kad artimiausių metų pereiti prie pirmojo Pisi Linux distribucijos relizo.
       Taip pat buvo aptarinėjama programų klaidų (bug) fiksavimas bugzila sistemoje ir jos apdorojimas.
Tad kad projektas sparčiai vystosi. ;) Dėja, dėl aktyvų  programuotojų  - apie 9 žmones kažkur, - tai ne taip greitai eina kaip norėtųsi. Tad kad bet kurį pagalba projektui tik sveikinama. Pisi Linux Lokalizacija. Visi norintieji padėti gali tai padaryti čia.

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога